XVII Konkurs Modeli Reduckycjnych 2018

XVII Konkurs Modeli Redukcyjnych o Puchar Wójta Gminy Łambinowice oraz Starosty Powiatu Nyskiego stał się historią. Między 2 a 4 listopada do Łambinowic przyjechała czołówka modelarzy z całego kraju i nie tylko. Nasz konkurs ma obsadę międzynarodową, dzięki gościom z Czech.

Czytaj więcej...

XVI Konkurs Modeli Redukcyjnych 2017

XVI Konkurs Modeli Redukcyjnych przeszedł do historii. Między 3 a 5 listopada do Łambinowic zjechała się niemal cała Polska. Tradycyjnie nie zawiedli modelarze z Opolszczyzny i sąsiadujących Dolnego i Górnego Ślaska. Jak zwykle byli modelarze z Inowrocławia, Warszawy, Koszalina, Krakowa etc. Z wizytą przyjechali do nas goście z Novej Paki w Czechach.

Czytaj więcej...

XV Konkurs modeli redukcyjnych 2016

Po raz piętnasty w listopadzie stolicą polskiego modelarstwa na chwilę zostały Łambinowice. Między 4 a 6 Listopada 2016 gościliśmy modelarzy z różnych stron kraju. Wymieniając tylko niektóre miejscowości jakimi były: Koszalin, Nowy Tomyśl, Koszęcin, Warszawa, Kraków czy Inowrocław. Oczywiście Opolszczyzna również zaakcentowała swoją modelarską obecność.

Czytaj więcej...

XIV Konkurs modeli redukcyjnych 2015

Tradycyjnie w listopadzie modelarską stolicą Polski stają się Łambinowice. Tym razem modelarzy gościliśmy w dniach 6 - 8 listopada.
Zgodnie z przyjętym zwyczajem przyjechali goście z Nowego Tomyśla, Inowrocławia, Dolnego i Górnego Śląska, jak również pojedynczy modelarze z Warszawy czy Krakowa.

Czytaj więcej...

XIII Konkurs modeli redukcyjnych 2014

Między 7 a 9 listopada 2014, w Łambinowicach zaroiło się od modelarzy. Przyjechali do nas na kolejną, trzynastą już edycję naszego modelarskiego konkursu. Zjechała się cała Polska. Północ reprezentowali Nowy Tomyśl, ISMR Inowrocław, Gdańszczanie. Ze środka przyjechali Radomiacy i Łaszczanie. Południe reprezentowali Krakusi, Górno i Dolnoślązacy oraz Opolanie.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 4

© 2013 modelezlambinowic.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone